Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Ochrana osobních údajů

Toto je prohlášení provozovatele webových stránek www.xpp.cz o ochraně osobních údajů, poskytnutých jejími návštěvníky vyplněním formulářů na těchto webových stránkách.

Respektujeme vaše soukromí

Během prohlížení těchto webových stránek dochází pouze ke sběru anonymních dat systémem Google Analytics, provozovaného společností Google, Inc., které nemohou být technicky ani principielně spojovány s konkrétní osobou. Tato data slouží pouze pro účely zlepšování obsahu webu, jeho optimalizace pro fulltextové vyhledávače a ke statistickému hodnocení.

Zacházení s poskytnutými informacemi

Provozovatel webu uchovává vaše osobní údaje bezpečně a chrání je před neoprávněnými osobami, zneužitím či zveřejněním. Vaše údaje jsou v bezpečí na počítačových serverech v kontrolovaném a chráněném prostředí, zajištěné nejmodernějším hardwarem a softwarovými systémy na ochranu dat. Data, která nám poskytnete slouží pouze pro kontaktní a marketingové účely naší firmy a nebudou poskytnuty, prodány ani pronajaty třetím osobám. Na vaši žádost budou data kdykoliv vymazána z našich databázích.

Zákonné předpisy

Chování naší firmy při získávání a práci s osobními údaji probíhá v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a pozdějších předpisů.