Naše produkty pro vaše podníkání

Naše produkty pro vaše podníkání

Managed server hosting

Potřebujete svůj vlastní server ale chcete se vyhnout starostem s jeho umístěním, správou a v neposlední řadě vysokým pořizovacím nákladům? Firmám a jednotlivcům, kteří potřebují technické zázemí pro umístění a provoz svých webových projektů a nevystačí si se standardním webhostingem nabízíme pronájem vyhrazených "dedikovaných" serverů včetně technického dohledu a správy. Vybrat si můžete z několika konfigurací kvalitních značkových serverů HP® řady ProLiant DL na platformách Microsoft® Server 2008 Web Edition a Linux/Debian

Pro koho je služba vhodná?

  • Pro jednotlivce a firmy, kteří chtějí provozovat svůj vlastní internetový projekt
  • Pro grafická studia a webmastery, kteří potřebují umísťovat weby svých zákazníků a poskytovat služby pod svým jménem
  • Pro firmy, kteří potřebují spolehlivé zázemí pro provoz svých informačních systémů

Umístění a připojení serverů

Servery jsou standardně umístěny v několika pražských datacentrech. Na přání můžeme zajistit i servery, umístěné v zahraničí. Připojení serverů je realizováno vždy vyhrazenou linkou do NIX a sdílenou linkou do zahraničí. Na přání může být server připojen dvěma nezávislými linkami pro zvýšení datové propustnosti.

Dostupnost a zálohování

Všem zákazníkům garantujeme dostupnost služeb 99,8%. Servery jsou zálohovány na naše diskové pole a zálohovaná data jsou uchována po dobu minimálně 3 dnů. Zálohování probíhá vždy v nejméně exponovaných časech, aby nebyly servery zbytečně zatěžovány v době provozní špičky.

Snadná správa

Správa pronajatých serverů je velmi snadná díky našemu vlastnímu management systému. Zakládání webů, databází a FTP přístupů je velmi snadné a zvládne je i průměrný uživatel internetu. Celý server můžete spravovat v prostředí webového prohlížeče navíc v českém a intuitivním prostředí.

Technická podpora a servis

Po celou dobu pronájmu serveru je samozřejmě zajištěna technická podpora a servis. V případě jakékoliv hardwarové nebo softwarové poruchy jsme schopni řešit servisní zásah v krátkých časech. Všechny naše servery mají zaplacenu službu HP Care Pack a výměna hardware tak proběhne technikem přímo v datovém centru v řádech hodin.